Simona Rydlová

Propagátorka face yogy v ČR

Kdy a kde se můžeme potkat?

MENTORING Praha 15:35 - 16:25 hod.

Téma „FACE YOGA“

Tak, jak cvičíme tělo, můžeme cvičit i obličej. Je to jednoduchý princip. V obličeji je hodně svalů a také hodně emočního napětí. Tím, že svaly uvolníme a pak vytvoříme nový svalový návyk se uvolní stres, tvář se vypne, vrásky se vyhladí, kontury se pozvednou. Když mi bylo 36 let, začal mi padat obličej. Jediné řešení, které jsem tehdy znala, byl botox. Běžela jsem tedy na něj a vyděsilo mě vědomí, že bych něco takového měla každých pár měsíců opakovat, abych vypadala dobře. Hledala jsem alternativy, objevila jsem Face Yogu, začala jsem praktikovat a výsledky se brzo dostavily. Rozhodla jsem se Face Yogu studovat, certifikovat se a přivést ji k nám, aby mělo co nejvíc lidí možnost volby, co se svým obličejem dělat. Časem jsem vytvořila svoji metodu Face Therapy, kde je viditelný efekt už za hodinu. 

„Do doby, než jsem znala Face Therapy to bylo v pohodě. Teď, když už vím, jak se můžu v obličeji cítit, nechci to jinak. Je to naprosto návykové.“, řekla mi nedávno klientka.

Jsem máma, lektorka, inovátorka v péči o sebe, bývalá šéfredaktorka, modelka. Když jsem pracovala v časopisech, mým cílem vždy bylo, aby se ženy cítily a vypadaly co nejlépe v každém věku. Teď s Face Yogou dělám to samé, jen v osobnější a intimnější rovině. Sebepéči a sebelásku vnímám jako základ zdravého vztahu k sobě i k ostatním. Vím co chci a co hledám a když to na trhu není, vyrobím to. Protože také vím, že co řeším já, tak řeší spousty dalších lidí. 

Co pro vás znamená hojnost v současném světě?

Cítím se privilegovaně tím, že žiju ve střední Evropě. Vždy jsem měla co jíst a kde spát. Už to pro mě znamená hojnost. Mohu studovat, cestovat, rozvíjet se, růst, milovat koho chci a psát co chci. Není to samozřejmostí, tohle je hojnost. Čím jsem starší, tím je pro mě vzácnější čas. Využívám každé chvíle, abych cítila, žila, používala svoje smysly, milovala. Abych využila svůj plný potenciál. Pozornost je pro mě nejdražší komoditou. Mám tu hojnost, že ji mohu věnovat komu chci. 

 

Kdybyste nebyla tím, kým jste nyní, kým byste byla?

Myslím, že i kdybych dělala cokoliv, byla bych tím, kdo jsem. Tím, kým jsem se formuje každý den podle mých návyků, myšlenek a rozhodnutí. Podle toho, co udělám, když dostanu ránu. Podle toho, kudy chci v životě jít. 

Pokud mluvíme o profesi, už mám třetí kariéru a v každé jsem dosáhla maxima, co šlo. Je možné, že přijdou ještě další. Umím si přestavit, že bych dělala film, vyprávěla příběhy, navrhovala interiéry, psala knihy, pracovala s dětmi nebo prodávala kytky. Nebo tančila v baru, ale je fakt, že potenciál téhle kariéry se s věkem dost snižuje:)