Sandra Feltham

Ředitelka Flagship Impact, expertka na ESG

Kdy a kde se můžeme potkat?

MENTORING Praha 10:40 - 11:40 hod. / 15:35 - 16:25 hod.

Téma „Jak ovlivňuje ESG a udržitelnost váš osobní život? A jaké povinnosti čekají korporace v rámci ESG v roce 2024?“

Jak se postavit k ESG ve vaší firmě, jaké jsou budoucí povinnosti, které z EU v této oblasti na firmy plynou a jak je zvládnout?

Pobavme se o trendech a budoucnosti ESG a udržitelnosti. Proč je to oblast, která tu s námi je už dlouho (i když se to zdá jako nový pojem) a hlavně proč už tu s námi zůstane. Jak se v ní vyznat a využít ji ve svůj prospěch i prospěch firmy. Co je v rámci ESG to klíčové a kam tím cílí Evropa.

Bio

Sandra Feltham je přední expertka na oblast ESG a firemní udržitelnosti se sídlem v České republice. Působí jako zakladatelka a ředitelka Flagship Impact, full-service agentury pro udržitelnost působící v regionu střední a východní Evropě. Flagship je na trhu přes 10 let a má portfolio více než 30 dlouhodobých klientů z různých sektorů. Kromě vedení Flagship zastává funkci prezidenta v Business Leaders Forum, nejstarší české asociaci sdružující odpovědné lídry z firemního sektoru.

 

Co pro tebe znamena hojnost? 

Hojnost je pro mne spokojenost s vlastním životem, se sebou, se svojí prací a rodinným životem. Pokud máme ve všech těchto oblastech balanc a radost, nemůže být víc.

 

A kdybys nebyla tim, kym jsi nyní, kde bys byla?

Cestovala bych po světě a učila se o rozdílných kulturách, lidech, přírodě a všemu, co nám naše planeta nabízí. Ale věřím, že se k tomu jednou dostanu, jen ještě nepřišel ten vhodný čas 🙂