Michaela Tomášková

Místopředsedkyně představenstva a výkonná ředitelka Central Group, Forbes ženy top 100

Kdy a kde se můžeme potkat?

MENTORING Praha 10:40 - 11:40 hod. / 15:35 - 16:25 hod.

Téma „Dočkáme se dostupnějšího vlastnického bydlení?

Dočkáme se dostupnějšího vlastnického bydlení? A je na tom Praha s dostupností bydlení ve srovnání s ostatními evropskými metropolemi?

Bio

Vystudovala práva na Karlově Univerzitě. Od roku 2011 je výkonnou ředitelkou společnosti Central Group, největšího rezidenčního developera v České republice. Ze své pozice řídí každodenní provoz firmy a zastřešuje komplexní správu právních záležitostí koncernu. Před převzetím výkonného řízení v Central Group se ve stejně firmě po dobu 7 let věnovala právní agendě a internímu auditu. Díky svým dlouhodobým zkušenostem se pravidelně vyjadřuje k dění na stavebním trhu a vývoji související legislativy.

 

CO PRO VÁS ZNAMENÁ HOJNOST?

Hojnost vnímám jako mít něčeho (nejen v materiálním smyslu) o něco více než potřebný dostatek. Smysl má podle mne hojnost jen tehdy, pokud si ji uvědomujeme, vážíme si jí a jsme připraveni se o ní rozdělit.

 

KDYBYSTE NEBYLA TÍM, KÝM JSTE, KDE BYSTE BYLA? 

Je pro mne těžké se vidět někde jinde než tam, kde jsem teď. Naučila jsem se vyjít se všemi malými rozhodnutími, která jsem na mojí cestě udělala. Ale pokud mám s lehkým srdcem uvést alternativní životní cestu, potom bych zřejmě nějak pracovala se zvířaty.