Kateřina Šalandová

Psycholožka a profesionální atletka

Kdy a kde se můžeme potkat?

MENTORING Brno 10:40 - 11:40 hod. / 15:35 - 16:25 hod.

 

Téma „Jak rozmnožovat hojnost kolem sebe?“

Inovace a vývoj, dávat si nové a nové cíle, jsou úžasné vlastnosti. Podceňování sebe sama a koncentrování se na nedostatek nejsou nejefektivnějsí hnací silou. U tohoto mentoringového stolu objevíte, jak dosáhnout efektivní motivace. Jak využít neurobiologické funkcionality vašeho mozku a soustředit se na to, co v přítomnosti je a tak hojnost okolo sebe rozmnožovat.

Bio

Výzvy vždy byly pohonnou silou Katčina života. Studium psychologie v Německu samo o sobě byla nuda. Nebyla by to Katka, kdyby nespojila příjemné s užitečným, a tak vystudovala ve 4 různých jazycích a zemích. A k tomu každou volnou chvíli trávila venku při lezení, snowboardingu či kitesurfingu.

Její kreativita a nekonvenční myšlení (out of the box) ji dovedly k dosažení předsevzatých cílů v překvapivě krátkém čase. Její životní úspěchy se řídí motem „všechno je možné“ a díky jejímu revolučnímu koučingovému programu podobných úspěchů může dosáhnout kdokoliv.

Katka je sportovní a firemní psycholožka, polyglotka mluvící 7 jazyky a profesionální sportovec kvalifikující se na olympijské hry. Jedním z jejích srdečních témat je ukazovat ženám, jak si vybudovat přirozenou sebedůvěru.

Její přesvědčení, že jsme schopni využívat potenciál našeho mozku mnohem efektivněji, ji dovedla k neurovědeckému výzkumu v oblasti rozhodování a intuice v Centru integrativní neurovědy (CIN). Později tuto teorii úspěšně aplikovala v podobě programu na kontrolu stresu zaměstnanců společnosti Swarovski. Její vědecké vzdělání, pobyt v různých kulturách mezi Evropou a Latinskou Amerikou a zkušenosti z  různých extrémních sportů ji inspirovaly k vytvoření konceptu Kelios-coaching – unikátního přístupu k vrcholové výkonnosti.

Elitní sportovci a úspěšní podnikatelé či obchodní lídři mohou v jejím online programu nebo v individuálních sezeních zažít, jak překonat strachy a vstoupit do stavu výkonného flow.

Mise Kelios-coaching a Katčiny olympijské kampaně je „inspirovat a sdílet, jak dosáhnout špičkového výkonu a zároveň zůstat zdravá, šťastná a spokojená. Na jejích workshopech zažijete, jak se zbavit strachů, a žít každý den v hojnosti.

Co pro vás znamená hojnost?

Hojnost pro mě znamená, být si vědoma toho, že jsem obklopena vším, co v přítomném momentě potřebuji. A pokud mám přesně definované cíle, tak rozpoznání hojnosti přítomného okamžiku je tou nejkratší cestou k daným cílům. 

 

A kdybyste nebyla tím, kým jste, kde byste byla?

Již od ranného věku mám jasné cíle a svá rozhodnutí řídím na základě toho, co mě dělá šťastnou, naučí něčemu novému, otevře mé obzory a přináší nějakou novotu společnosti. Jedinou věc, kterou bych změnila je užívat si každičkého momentu a žít s větším uvolněním.