Kateřina Dolenská

Propagátorka zdravého anti-agingu, zakladatelka Antiage Summitu, projektu jogamaniak.cz, nadacnik.cz

Kdy a kde se můžeme potkat?

MENTORING Brno 10:40 - 11:40 hod. / 15:35 - 16:25 hod.

 

Téma „Anti-Aging pro zdravou pleť bez vrásek

Unikátní kombinace zdravých omlazujících technik, které můžete praktikovat ihned s tím, co máte u sebe právě teď. Zvyšují vitalitu měkkých tkání i kosterně svalových struktur tváře a tím celého organismu. Těšit se můžete na Infinity, která uvolní napětí usazená v malých i velkých kloubech, fasciální baňkování tváře z Mezopotámie, které vyživí, probudí a rozzáří každou buňku, Face jógu, která posílí mimické svaly, Hmatové techniky, které uvolní napětí v úponech svalů mimických i těch žvýkacích, Japonské tejpování i Hormonální jógovou terapii. 

Teorii oživíme degustační praxí. Na vlastní kůži si vychutnáte účinky technik, které kalibarují vitalitu nejen pleti do vysokého věku.

Bio

Mojí vizí je vyvolat revoluci v oblasti anti-agingu. Přeji si, aby každá žena, slečna, dáma měla příležitost stát se nejkrásnější a tím nejzdravější verzí sebe sama s tím, co už teď má doma. Procestovala jsem kus světa, abych nabyla omlazující rituály mnohých kultur. Kalibrují vitalitu těla, pleti i ducha. 

Vlastní (ne)zdraví mě dovedlo k aktivnímu budování vitality, ke zdravému antiagingu. Jsem vděčná svému příběhu, který mě dovedl ke stálé prohlubující expertýze s vřelou vášní k vitalitě, pro naše oči, k mladistvému vzhledu do vysokého věku. 

Moje životní cesta mě přivedla
k založení projektu JogaManiak, kde učím jednoduché, ale účinné techniky blahodárné pro pleť i celý organismus. Jsem nadšená, že jej dnes následují už desetitisíce žen.

Jsem často zvaná do vysoce sledovaných TV pořadů, přednáším na konferencích, účastním se festivalů. Pro své klienty pořádám kurzy, semináře i zájezdy v exotice. Jsem autorkou bestsellerové knihy Omlazující techniky pro zdravou pleť bez vrásek a zakladatelkou úspěšného Anti-age Summitu, kde přednášejí největší kapacity z oblasti antiagingu u nás. 

Srdečně děkuji, že mám čest být vášnivou expertkou, propagátorkou zdravého antiagingu.

Co pro vás znamená hojnost? 

Bohatství ve všech aspektech mého života

A kdybyste nebyla tím, kým jste nyní, kde byste byla? 

Myslíte v ideálním světě? Tam kde jsem. Plním si vizi. Žiju život zářivé ženy, která inspiruje ostatní k lehkosti, hojnosti, kráse, zdraví přes své vášně.