VERONIKA BRÁZDILOVÁ 

 

Generální ředitelka společnosti Xerox pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

PROGRAM: MENTORING

Veronika má zkušenosti z vedoucích pozic v oblasti obchodu i marketingu. Nyní je generální ředitelkou Xeroxu Česká republika, Slovensko a Maďarsko a vede tři zcela odlišné trhy.  V ICT se pohybuje již téměř dvacet let. Mnoho let se aktivně věnuje leadershipu a mentoringu.

číst více

Na prvním místě má vždy zákazníka a nezapomíná, jak důležitý je kontakt s realitou, ať už jste v jakékoliv pozici. Ve svém management týmu maximálně podporuje diverzitu. Ženám ve svém týmu radí, aby se nebály ničeho, protože vlastní strach je jejich největším nepřítelem, a aby si vždy udržely svou ženskost.

Začínala jako obchodní zástupce v Eurotelu, kde získala neocenitelnou zkušenost pěšáka v první linii. Tyto zkušenosti zúročila v každé ze svých následujících pozic. A to jak v roli generální ředitelky společnosti SGS, kde se musela postavit před 80 členný tým, který tvořili převážně technici a programátoři, tak i následně v Telefónica Czech Republic, kde v pozici obchodní ředitelky měla na starosti segment malých a středních firem.

EMOCE DO BYZNYSU ROZHODNĚ PATŘÍ
ZMĚNA JE ŽIVOT