Foto Petr Kurečka

TONYA GRAVES

 

Zpěvačka, herečka, moderátorka

Program: O ŽIVOTĚ NAPŘÍČ ŽÁNRY

Nezaměnitelný hlas české hudební scény, držitelka  několika ocenění Anděl, jedna z největších hudebních osobností naší scény. 

Na svém kontě, kromě hudebních úspěchů s kapelou Monkey Business, má velmi úspěšná alba I’m The Only Me a Back To Blues. A právě z těchto dvou úspěšných desek mixuje repertoár svých koncertů. Zejména její druhé CD Back To Blues, které vyšlo u Supraphonu, mělo velký úspěch. Tímto albem se zpěvačka vrací k hudebním kořenům, které utvářely základy moderní populární hudby. Osobitým způsobem nazpívala 10 písní, které pro ni byly v životě důležité a na něž má své specifické vzpomínky. Tonya Graves se v poslední době stále častěji objevuje i v roli moderátorky. Aktuálně také jako moderátorka televizního pořadu Drive na TV Óčko. V tomto roce plánuje Tonya vydat nové album, na kterém se již pilně pracuje.

Zároveň je vyhledávanou tváří v rámci reklamních kampaní. V poslední době byla zajímavá spolupráce s firmou Baťa. Tonya Graves byla ambasadorkou této značky a celosvětovým hlasem Manifesta.

Zároveň se angažuje v charitativních projektech – Avon, ALS, dětské domovy, aj.