TAMARA KOTVALOVÁ

 

Podnikatelka, majitelka rodinné společnosti Carollinum a spolumajitelka společnosti Servind

PROGRAM: MENTORING

Tamara Kotvalová začínala podnikat v oblasti prodeje kosmetických produktů, v roce 1992 pak budovala v Moskvě síť prodejen zaměřenou na šperky.
Společnost Carollinum, věnující se prodeji a distribuci luxusních hodinek, založila v roce 1996. Za necelých pětadvacet let se Tamaře Kotvalové a její firmě Carollinum podařilo získat status prémiového prodejce a velkoobchodního distributora hodinek, přičemž je stále 100% majitelkou společnosti.

číst více

Ve firmě pracují dvě z jejích tří dětí, Daniela a Martin Jannovi. Carollinum provozuje v Pařížské ulici v Praze tři butiky: Rolex a Patek Philippe, jediné monobrandové butiky těchto značek v ČR, a butik Carollinum, jenž má v nabídce 14 prestižních hodinářských značek, jako například Vacheron Constantin, A. Lange & Söhne, Breitling, IWC, Tudor, Panerai nebo Cartier. Společnost Carollinum provozuje rovněž hodinářský servis a velkoobchodně zastupuje značky Montblanc, Baume & Mercier, MIDO a Hamilton. Tamara Kotvalová se dlouhodobě věnuje charitativní činnosti, mezi její záliby patří cestování, kynologie a literatura o umění.

JAK SE PROSADIT V BYZNYSU, KTERÉMU DOMINUJÍ MUŽI