REGISTRACE K MENTORINGOVÉMU STOLU ROSTYI GORDON-SMITH

*Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámila s Prohlášením o ochraně osobních údajů pořadatele festivalu VŠEM ŽENÁM, společnosti AGENDER s.r.o. a vyslovujete Souhlas se zpracováním osobních údajů

Personalistka

Program: OSOBNÍ BRANDING Mentoringový stůl s Rostyou Gordon-Smith

Rostya působí přes dvacet let v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Získala vzdělání ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. V roce 2001 byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů, v roce 2006 byla zvolena mezi 20 nejvlivnějšími ženami v České republice. 

Je zakladatelkou konzultační společnost People Impact s.r.o. a celonárodní soutěže pro nejlepší projekt v HR – „HREA“, HR Excellence Award. Je spoluautorkou motivační knihy Úspěšně s kůží na trh (Insignis, 2010), publikovala články v časopisech Computer World, HK East European Review, Beautiful British Columbia, Personal, HR Forum a Moje Psychologie. Rostya je častá mluvčí na mezinárodních konferencích, přednáškách a seminářích.

Její nejnovější projekt MINERVA 21 oslovuje české ženy s heslem „Čeříme vodu“.

Osud není náhoda, ale dosažitelný cíl.