PETRA JANÍČKOVÁ 

 

Prezidentka VŠEM ŽENÁM a ředitelka AGENDER

Petra Janíčková, lektorka a koučka, majitelka společnosti AGENDER, a bývalá top manažerka začala nejprve v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě. Jako bývalá ředitelka Britské obchodní komory v ČR iniciovala vznik mezifiremního mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR, jehož je autorkou.

číst více
V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu, která spustila unikátní flexibilní pracovní portál „pracezeny.cz“ pro podporu a sladění pracovního a osobního života a projekt, jenž učí ženy podnikat „inicioprozeny.cz“. Je zakladatelkou stále více oblíbeného festivalu inspirace a energie „vsemzenam.cz“, který se koná v Praze a v Brně.

Je také exprezidentkou Business leaders fora, pod jehož hlavičkou vede Lean In manažerské skupiny. Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Její vášní je životní studium intuice a její přesah do pole působnosti v byznysu. Intuici studovala v Peru, kam odjela s rodinou na 6 měsíců pobývat mezi indiánské kmeny a v Anglii na Middlesex University.

Se svým mužem, jenž je psycholog, založili roční transformační program OPEN MIND, který pracuje se všemi úrovněmi vědomí IQ, EQ a SQ. Ve svém volnu je lektorkou jógy.