PAVLÍNA LOUŽENSKÁ

 

Zakladatelka #HolkyzMarketingu a blogerka pavlinaspeaks.com

Program: NAJÍT SVŮJ STYL… A SEBE

Dříve Pavlína věřila v jednorožce, teď se naučila věřit v sama sebe. A v to že, když se spojíme, budeme silnější. I proto založila Pavlína skupinu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes třináct tisíc aktivních členek. Pro Google konzultuje startupy a je členkou správní rady Transparency International. Získala stipendium Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship a Aspen Institute Young Leaders. Píše blog pavlinaspeaks.tumblr.com. Na Twitteru a Instagramu ji můžete sledovat jako @pavlina_speaks.

Rozhovor s Pavlínou Louženskou:

Kdo Vás osobně v životě nejvíce inspiroval? Lidi, věci, místa v neurčitém pořadí. Inspirace se neměří v kilogramech, aby šlo říct, kdo vyhrál.

Proč je nutné pracovat na svém osobním rozvoji? Není to nutné. Jako u ničeho neexistuje jediná správná cesta aplikovatelná na všechny. Tak se nenech nastrkat do čtyřhodinového pracovního týdne, paleo diety a titulu z Harvardu, pokud to sama nechceš.

Co byste přála ženám, aby si z festivalu VŠEM ŽENÁM odnesly? Naději, že to bude lepší. Kontakty na skvělé lidi, kteří jim pomohou s tím, aby se naděje přetavila v realitu.

Jaké je Vaše osobní motto?  Nemám žádné. Ale dávám si na to-do list, že bych si nějaké měla najít, ať vím, co v dotaznících odpovídat.