NATAŠA FOLTÁNOVÁ

 

Zakladatelka společnosti TIERRA VERDE

PROGRAM: KNOW HOW VYSTOUPENÍ | MENTORING

Průkopnice vědomého bussinesu; vizionářka, kterou baví hledat a nabízet cesty, jak co nejvíce snížit ekologickou zátěž spojenou s každodenními činnostmi. Původně zahradnice, po emigraci do Kanady vystudovala mezinárodní obchod na Concordia University v Montrealu. Její podnikání začalo tím, že po návratu do Čech hledala šetrnou drogerii, která by po spláchnutí do septiku neškodila mrkvi na její zahrádce. Tehdy objevila potenciál mýdlových ořechů, za nimiž se později vypravila až do Indie. V roce 2008 založila společnosti TIERRA VERDE, která vyvíjí a vyrábí ekologické prací a čisticí prostředky a potřeby pro bezplastovou a bezodpadovou domácnost.

EKOLOGICKÁ A BEZODPADOVÁ DOMÁCNOST

Cítíte, že je potřeba něco změnit? Ukážeme vám, jak začít tam, kde to máte nejblíž – v domácnosti.

Trápí vás, v jakém stavu je naše planeta a máte pocit bezmoci, že s tím stejně nic nenaděláte? Pojďme se společně podívat, jak i malé krůčky, které může udělat každý z nás, ovlivní to, jak bude vypadat náš svět v budoucnosti. Začněme tam, kam můžeme nejsnáze přinést změnu: sami u sebe, v rodině a ve své domácnosti. Chemický minimalismus při praní a čistění domácnosti. Moře plastů kam se podíváš… První krůčky pro bezodpadovou domácnost.

JAK ZMĚNIT SEBE, ABYCH MOHLA MĚNIT SVĚT

Všichni vnímáme zprávy, které nám dává okolní svět o tom, že je potřeba začít měnit to, jakým způsobem nakládáme se sebou i s planetou a většinou v nás tyto zprávy právem vyvolávají pocit bezmoci. Nabízím pohled z jiné strany – pojďme se společně podívt na to, jak drobnými změnami ve vnímání sebe a okolního světa způsobit zásadní změnu uvnitř i navenek a tento pocit bezmoci proměnit ve schopnost měnit svět.

JAK ZMĚNIT SEBE, ABYCH MOHLA MĚNIT SVĚT Všichni vnímáme zprávy, které nám dává okolní svět o tom, že je potřeba začít měnit to, jakým způsobem nakládáme se sebou i s planetou a většinou v nás tyto zprávy právem vyvolávají pocit bezmoci. Nabízím pohled z jiné strany – pojďme se společně podívt na to, jak drobnými změnami ve vnímání sebe a okolního světa způsobit zásadní změnu uvnitř i navenek a tento pocit bezmoci proměnit ve schopnost měnit svět.