KAPACITA MENTORINGOVÉHO STOLU NAPLNĚNA

LAURA JANÁČKOVÁ

 

Psycholožka

Program: Přednáška | Mentoringový stůl na téma PARTNERSTVÍ A SEXUALITA

Psycholožka, sexuoložka a autorka knižních bestselerů Muži chtějí potvory, Muži chtějí milenky a Poznej muže beze slov. Je docentkou klinické psychologie Sexuologického ústavu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, vedoucí Institutu partnerských vztahů a prorektorkou Vysoké školy aplikované psychologie.

Lauru Janáčkovou si můžete poslechnout v rozhovoru natočeném pro český podcast PROTI PROUDU:

 

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Rozhovor s Laurou Janáčkovou:

Kdo Vás osobně v životě nejvíce inspiroval? Postupně mě inspirovali moji rodiče, manželé a děti. Profesně nejvíce MUDr. Radkin Honzák a prof. Petr Weiss.

Proč je nutné pracovat na svém osobním rozvoji? Protože vám to mimo jiné umožní vytvořit si kvalitní vztahy v rodině i v práci.

Máte vlastní zkušenost se slaďováním práce a rodiny? Mám mnohaleté zkušenosti a ví, že když v mé rodině vládne spokojenost a pohoda, tak jsem schopna v práci podávat nejlepší výkony. Přesto si myslím, že zvláště pro ženy není podávání výkonů nejdůležitější prioritou. Tou je jednoznačně práce na vztazích, a ty jí pak umožní prožít šťastnější a zdravější život.

Co byste přála ženám, aby si z festivalu VŠEM ŽENÁM odnesly? Přála bych jim, aby inspirace, kterou zde mohou získat, byla prvním stupínkem v jejich cestě ke změnám, které si přejí ve svém životě uskutečnit.