KATEŘINA ZAPLETALOVÁ

 

Spolumajitelka a členka představenstva sklárny MOSER

PROGRAM: MENTORING

Kateřina je spolumajitelkou a členkou představenstva sklárny MOSER, kde má na starost především oblast marketingu. Je také majitelkou prodejní galerie DESIGNUM, která představuje současný český design. Zastává myšlenku, že pro dosažení špičkových výsledků je nutná vyváženost mezi všemi stránkami osobnosti. Úspěch v pracovním životě nezávisí jen na intelektuálních schopnostech ale také na tělesné zdatnosti, emocionální vyrovnanosti a ve spirituální rovině na motivaci a vědomí hlubšího smyslu.

číst více

Vystudovala učitelství na Fakultě tělesné výchovy a sportu a anglistiku na Filosofické fakultě University Karlovy. Od roku 1993 pracovala v oblasti prodeje a marketingu v několika mezinárodních firmách. Po narození dětí vystudovala interiérový design a založila vlastní firmu. Věnovala se návrhům a realizacím interiérů. V roce 2014 otevřela galerii Designum a od roku 2016 působí ve sklárně Moser.

Sklárna je převážně mužské prostředí, přitom ale vyrábí křehká díla, která oceňují hlavně ženy. Ženský pohled je tudíž velmi důležitý a přivedení více žen do řízení a rozhodování je podstatné pro rozvoj firmy. Kateřina se snaží o nastartování kvalitních rozvojových programů pro ženy v rámci firmy.

Kateřina žije v Praze a částečně v Kostarice, kde vlastní spolu s manželem kávovou plantáž. Aktivně se věnuje sportu, a zdravému životnímu stylu. Tělo a mysl jsou pevně spojené a pokud chátrá jedno chátrá i druhé. Flexibilita těla je spojená s flexibilitou v myšlení, vytrvalost ve sportu se přenáší do schopnosti dotahovat pracovní úkoly. Síla svalů, kloubů a kostí dává základ pro stabilitu a jistotu. Vzpřímené držení těla podporuje sebevědomí a silné plíce zvyšují odolnost proti stresu. Problémy se dají snadněji vydýchat. Svému tělu je prostě třeba naslouchat a pečovat o něj.

TÉMA BUDE UPŘESNĚNO

TÉMA BUDE UPŘESNĚNO

Úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi co děláte, budete úspěšní.“ 

Albert Schweitzer