KATEŘINA ŠÁCHOVÁ

 

Zakladatelka papírenské firmy Papelote

PROGRAM: INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKA 

Papelote s.r.o. je stylové papírnictví a kreativní grafické studio. Už více než dekádu věříme, že kreativita začíná na papíře. A že nepopsaný blok je jen první krok na cestě za lepším světem. Kreativním, inspirativním a zodpovědným.

Více na: https://www.papelote.cz/

Anotace interaktivní přednášky: NECHTE SVOU TVOŘIVOST VZLÉTNOUT!

Proč je tvořivost jednou z klíčových dovedností pro vývoj člověka? K čemu je nám vlastně dobrá? Proč ji rozvíjet? Jak je důležitá pro každého z nás? A jak pro společnost? A proč je to aktuální téma právě dnes?

Člověk byl stvořen, aby dál tvořil. Tvoření není umělecká činnost, ale aktivní žití vlastního života. Tvořivost je pro nás přirozená jako dýchání či pohyb, ale musíme ji trénovat. Je jako sval, když ji necvičíme, ochabne.

Žijeme ve věku kreativity. V době neustálých rychlých změn, v níž se kreativita – schopnost tvůrčího řešení problémů – stává životní nutností pro spokojený osobní život i pro společnost. 

Přejete si, aby byl váš život radostnější, svobodnější, plný tvůrčí energie? Nevíte, jak na to? Interaktivní přednáška nabídne nápady, triky, tipy, jak zapojit kreativitu do každodenního života a podpoří vaši odvahu začít.  

Nechte se inspirovat!