KATEŘINA GÁBOVÁ 

 

HR ředitelka KIWI.COM

Za 15 let svého působení v oblasti HR Kateřina Gábová vystřídala různé pozice – od HR administrativy přes HR Business partnerství až po HR manažerku. Zkušenosti má jak z korporátního, tak start-upového prostředí. Od roku 2016 vede HR oddělení v technologické firmě Kiwi.com, která zákazníkům vyhledává levná letecká spojení. Společnost se loni stala jednou z 50 nejrychleji rostoucích firem ve středoevropském regionu, což HR tým pod jejím vedením podpořil náborem 500 nových zaměstnanců. Katčinou rolí je nejen zajistit, aby Kiwi.com lákalo ty nejlepší talenty, ale aby si je firma dokázala udržet a zároveň neztratila svou specifickou firemní kulturu.

číst více
Za nejdůležitější při vedení lidí považuje respekt. Upřímnost a otevřenost oběma směry. Dělá vše pro to, aby za ní lidé chodili s pocitem, že jí můžou říct cokoli a společně najdou řešení. Interně ji v týmu říkají Mighty Katka, protože se pořád usmívá a nic ji nerozhází.

Energii čerpá při čtení knížek, cestování, vaření, pečení a také při tzv. asociálních víkendech (aneb „celý víkend nechci vidět lidi“).