JITKA DVOŘÁKOVÁ

 

Generální ředitelka CZC.cz

PROGRAM: MENTORING

Jitka Dvořáková vystudovala zahraniční obchod na VŠE a vzdělání doplnila na Univerzitách v Dijonu a Melbourne. Deset let působila jako generální ředitelka pro Česko a Slovensko ve společnosti Panasonic, kde po roce 1989 od základů vybudovala distribuční a prodejní síť pro Českou republiku a Slovensko. 

číst více

Poté pracovala deset let v regionální kanceláři holandské společnosti Philips Consumer Electronics, v posledním období jako generální ředitelka pro střední a východní Evropu a členka evropského managementu. Z prostředí mezinárodní korporace a spotřebního zboží přešla do české e-commerce a více než tři roky byla ředitelkou obchodu v Netretail Holding, který provozoval e-shopy Mall ve střední Evropě, odkud přešla do CZC.cz na pozici generální ředitelky. Po vzniku Mall Group, jejíž součástí je i CZC.cz, zastávala, kromě řízení CZC, pozice obchodní ředitelky skupiny a regionální ředitelky MallGroup South se sídlem v Lublani. Pravidelně se umisťuje ve Forbes žebříčku nejvlivnějších žen Česka a v žebříčku Economie TOP ženy Česka obsadila v roce 2018 třetí příčku.

JAK ZJISTIT, ZDA MÁM LÍDROVSKÉ VLOHY?

Pro přiblížení Jitky Dvořákové jako osobnosti sdílíme a doporučujeme videorozhovor Jirky Rosteckého na webu madypodnikatel.cz:

https://mladypodnikatel.cz/jitka-dvorakova-financni-rizeni-czc-cz-zdroje-rustu-do-budoucna-manazerske-mysleni-t36726

JAK ZJISTIT, ZDA MÁM LÍDROVSKÉ VLOHY? Pro přiblížení Jitky Dvořákové jako osobnosti sdílíme a doporučujeme videorozhovor Jirky Rosteckého na webu madypodnikatel.cz: https://mladypodnikatel.cz/jitka-dvorakova-financni-rizeni-czc-cz-zdroje-rustu-do-budoucna-manazerske-mysleni-t36726