I love Hummus

I love Hummus je malá česká rodinná firma, která se řídí zcela jednoduchou filozofií: vyrábět hummus a kimchi z těch nejkvalitnějších surovin.

Hummus je unikátní směs cizrny, sezamové pasty, olivového oleje a citronu. Kimchi je fermentovaný probiotický pikantní salát z čínského zelí. Tyto pochoutky připravujeme čistě přírodní, bez přidaných konzervantů a chemie.

číst více

Hummus se tradičně podává s arabským chlebem Pitta a s falafelem. Neváhejte ho zařadit k vašim zdravým svačinkám (jen tak s čerstvou zeleninou, s krekry, do tortilly nebo do sendviče).

Je také chutným přítelem při hlavních jídlech (jako předkrm, jako základ do vaší pizzy nebo slaného koláče, jako přílohu ke grilovaným zeleninovým či masovým jídlům nebo jako bezlepkovou přísadu do omáček).

Kimchi je přílohový salátek, doporučujeme ho servírovat ke každému jídlu, pozitivně pomáhá podporovat imunitu díky probiotickým kulturám.

Tyto delikatesy koupíte v prodejnách hyper Albert, Globus, Tesco, také na rohlik.cz, kosik.cz, scuk.cz a zdravých výživách.

„Vaříme dobré jídlo se špetkou lásky“

Více informací na https://www.ilovehummus.cz/cs/ a www.ilovekimchi.cz

Přečtěte si rozhovor se spolumajitelkou Kamilou Lhotákovou o tom, jak je hummus dokonalou potravinou.