HANA SOUČKOVÁ

 

Generální ředitelka SAP Česká republika

PROGRAM: MENTORING

Hana Součková nastoupila do SAP v roce 2014 na pozici ředitelky českého a slovenského oddělení podpory obchodu (pre-sales). To od začátku směřovala k úzké spolupráci s obchodním i marketingovým týmem. Od března 2016 měla navíc na starosti rozvoj vzdělávacích programů pro obchodní tým v rámci regionu střední a východní Evropy (CEE). Od července 2017 převzala vedení pre-sales oddělení pro region CEE. Od srpna 2018 je jako generální ředitelka SAP ČR zodpovědná za celý tým i za obchodní výsledky české pobočky.

číst více

Před příchodem do společnosti SAP pracovala Hana Součková ve společnostech Ness Czech, Ness Europe, APP nebo Scala, kde zastávala marketingové a obchodní manažerské pozice. Vystudovala obor Ekonomika a řízení ve stavebnictví na Stavební fakultě ČVUT a na Českém institutu pro marketing získala certifikace CIMA-A a CIMA-B. Ve volném čase ráda sportuje, věnuje se také organizaci dětských cyklistických závodů.

NEBÁT SE ŘÍCT SI O POMOC A JAK SI JI NÁSLEDNĚ UŽÍT

Přijímat pomoc byla pro mě určitá známka selhání, že to prostě nezvládnu sama. Dá se naučit říct si o pomoc a pozitivně ji přijímat?