EVA KOUBÍKOVÁ

 

HR ředitelka, Allianz pojišťovna a.s.

PROGRAM: MENTORING

Eva se věnuje oblasti HR přes 20 let. Během své kariéry pracovala ve velkých mezinárodních korporacích jako PwC, PPF nebo ING, malých technologických i konzultačních firmách i jako konzultantka na volné noze. Spolupracovala na projektech v Číně, Rumunsku a Litvě.

číst více
Od roku 2018 pracuje v Allianz pojišťovně na pozici HR ředitelky. Je zodpovědná za strategii HR, provozní činnosti i rozvojové programy. Řídí transformační projekty na zvýšení efektivity HR procesů, restrukturalizaci organizační struktury a budování otevřené firemní kultury. I díky realizovaným změnám se letošního průzkumu spokojenosti zaměstnanců zúčastnilo 92 % zaměstnanců a spokojenost dosáhla 83 %.

Aktivně podporuje diverzitu, inkluzi a rovné pracovní příležitosti. V Allianz pojišťovně založila program Women in Leaderhip, který podporuje a rozvíjí ženy v seniorních manažerských pozicích. Intensivně se angažuje v oblasti CSR (Corporate Social Responsibility) a trvale udržitelného rozvoje.
Působí řadu let jako mentorka a koučka pro manažerky a studentky a propagátorka a lektorka Nonviolent Communication (NVC). Je matkou dvou dcer.

CO JSEM SE NAUČILA OD SVÝCH DĚTÍ A POUŽÍVÁM KAŽDÝ DEN V BUSINESSU

CO JSEM SE NAUČILA OD SVÝCH DĚTÍ A POUŽÍVÁM KAŽDÝ DEN V BUSINESSU