REGISTRACE K MENTORINGOVÉMU STOLU DITY PŘIKRYLOVÉ

*Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámila s Prohlášením o ochraně osobních údajů pořadatele festivalu VŠEM ŽENÁM, společnosti AGENDER s.r.o. a vyslovujete Souhlas se zpracováním osobních údajů

DITA PŘIKRYLOVÁ 

 

Zakladatelka a ředitelka Czechitas

Program: AKTIVNÍ A RADOSTNÝ PŘÍSTUP KE STÁŘÍ Z POHLEDU MLADÝCH Mentoringový stůl s Ditou Přikrylovou

Dita Přikrylová je zakladatelkou a ředitelkou organizace Czechitas, která v celé České republice inspiruje a vzdělává tisíce lidí v informačních technologiích ročně, zvláště děti, rodiče, učitele a ženy. Sama vystudovala systémové inženýrství a aplikovanou informatiku na dvou fakultách Masarykovy univerzity.

číst více

Pracovala jako IT Risk specialista a datový analytik v Ernst & Young a pak utekla do vlastního podnikání. Kromě vzdělávání žen v IT se věnovala vzdělávání dětí a učitelů v Akademii programování, uprchlíků ve Švýcarsku pod projektem Powercoders, rozvoji komunity Datagirls, žen, které se zajímají o datovou analytiku a vývojářskému bootcampu Greenfox Academy.

Visegrad fund spolu s Financial Times a společnost Google ji zařadil mezi inovátory NewEurope100. V 2016 ji vybral Forbes mezi „30 pod 30“ a mezi 75 nejvlivnějších žen ČR, Finacial Times mezi inovátory NewEurope100 a stala se laureátkou European Citizen Prize v a březnu 2017 ji SXSW.com [2] a celé organizaci Czechitas udělili cenu Community Service Award v Texasu. Letos v rámci Central Europen Startup Awards získala ocenění Female Role model of the Year. Miluje svoji práci, adrenalin, inovace, technologie, udržitelnost, kitesurfing, wakeboarding, downhill biking, horolezectví, běh a jógu.

 It je budoucnost. I Tvoje.