DANIEL GAMROT

 

Lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Působil také jako šéfredaktor Mít vše hotovo – portálu osobního růstu. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření – od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

číst více
K dnešnímu dni realizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 8000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělává a nově nabyté dovednosti nejen školí, ale hlavně prověřuje a zjišťuje dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředí se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.
Píše svůj vlastní blog, ale také pro magazíny Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.
Anotace know how vystoupení: FOCUS - JAK SE SOUSTŘEDIT NA SPRÁVNÉ VĚCI

„Nikdy nebudete mít vše hotovo. Nikdy nestihnete vše, co vám na stole přistane. Důležité je věnovat se tomu, co je pro vás důležité. V práci, doma či kdekoliv jinde. Dát to nejdůležitější na první místo, to nedůležité zakopat a už se v tom dál nehrabat. Zorganizovat si své závazky tak, ať je stihnu dokončit. Zaměřit na ně pozornost. Neustále se zlepšovat v tom, co dělám, abych to dělal ještě lépe a raději. A udržet celý tento systém co možná nejvíce minimalistický. Protože opravdu nechcete střílet kanónem na vrabce.

Zní to jako velká výzva? Už teď vás napadá mnoho důvodů, proč to nejde? Jasně, cesta k sebeřízení a práci na prioritách je plná překážek. A i když na to budeme mít jen chvíli, rád bych vám ukázal, jak se s nimi vypořádat. Tak, jak se nám to povedlo s mnoha lidmi, kteří seděli tam, kde jste právě teď vy. Našli svůj FOCUS. A začali pracovat na tom skutečně důležitém.“