MENTORINGOVÉ STOLY JSOU OBSAZENÉ

CRISTINA MUNTEAN

 

Odbornice na strategickou komunikaci firem i osob

Program: Workshop | Mentoringový stůl na téma OSOBNÍ BRANDING

Narodila se v roce 1981 v Sacamasi, malé vesnici v rumunské Transylvánii. Vystudovala novinařinu na Fakultě žurnalistiky a masové komunikace Univerzity v Bukurešti. V roce 2004, po skončení studiím se přestěhovala do Prahy. V roce 2005 začala přispívat do anglicky psaného ekonomického časopisu Czech Business Weekly, kde později pracovala jako odborná redaktorka. V roce 2007 dostala na starost zpravodajství o finančních trzích, o rok později se stala šéfreportérkou, pak zástupkyní šéfredaktora.

číst více

V roce 2010, po uzavření Czech Business Weekly, opustila mediální svět a založila vlastní PR a vzdělávací agenturu Media Education CEE. Mezi klienty, s nimiž její firma v průběhu let spolupracovala, patří jména jako Avon Cosmetics, B. Braun, Česká spořitelna, Československá obchodní banka a mnohé další.

Cristina osobně nabízí poradenství, školení, koučing i mentoring zaměřený na rozvoj dovedností budoucnosti: osobní branding, zpětnou vazbu a efektivní interní komunikaci, mediální a krizovou komunikaci, vedení vzdálených týmů, diverzitu a nevědomé předsudky, autentický ženský leadership a další aspekty emoční a systemické inteligence v komunikaci a ve vedení firem. Své služby nabízí v řadě jazyků.

Cristina čerpá svůj inovativní pohled na komunikaci, emoční inteligenci a leadership ze strategické kombinace svých mediálních a PR zkušeností a z různorodosti metod osobního rozvoje, které si v průběhu let osvojila. S lídry a budoucími lídry pracuje buď individuálně, nebo se věnuje diagnostice firem a rozvoji strategií komunikace a firemních kultur.