ČESKÁ SPOŘITELNA

Česká spořitelna je bankou s nejdelší tradicí na českém trhu. Téměř 200 let tvoří jeden ze základních pilířů českého bankovního systému. V současnosti poskytuje služby pro více než 4,6 milionu klientů. Od roku 2000 je součástí nadnárodní finanční skupiny Erste Group Bank.

Je moderní bankou orientovanou na drobné klienty, malé a střední firmy, velké korporace, a také města a obce. Věří, že je důležité vést lidi, firmy a instituce k prosperitě, a je první bankou, která se stará o finanční zdraví svých klientů. Spořitelna chce, aby lidé chápali souvislosti svých finančních aktivit a dokázali se dobře rozhodovat, proto začíná u těch nejmenších.

Díky svému postavení na trhu si dovoluje udávat trend v zavádění moderních bankovních služeb i v technologických inovacích. Je nejdostupnější bankou na domácím trhu, díky nejrozsáhlejší síti poboček, a také bankomatové sítě. Zaujímá první pozici na trhu klientských hypotečních úvěrů, spotřebitelských úvěrů, včetně kreditních karet a kontokorentů, i v celkových vkladech. Na špici je i v distribuci podílových fondů, a také v oblasti zprostředkování životního pojištění.

Dominantní pozici zaujímá také ve službách treasury a produktech pro velké, malé a střední podniky, a to díky široké nabídce devizových, úrokových, komoditních a peněžních produktů.

Více informací naleznete na www.csas.cz.