OSOBNÍ BRANDING

Tvoje jméno, tvůj poklad. Osobní branding pro úspěch v kariéře, v byznysu i v životě

CRISTINA MUNTEAN

Osobní branding – schopnost sdílet to nejlepší v sobě se světem sebevědomě a efektivně – se stává čím dál více kritickou dovedností pro řízení kariéry, podnikání i života. Tento praktický workshop vám nabízí nový pohled, jak se dívat na sebe, na svoje jméno i na své talenty, kompetence a zkušenosti jako na nejcennější aktivum, který máte v práci k dispozici.

Workshop nabízí cestu k esenci vaší osobní značky a bude vás jemně doprovázet k tomu, jak začít zlepšit svoji osobní komunikaci, abyste mohli dosáhnout to, po čem v současné době toužíte nejvíce, a abyste dokázali přitahovat do svého života přesně takové kariérní i obchodní příležitosti, jaké si přejete vy. Na konci workshopu byste měli odejít se sadou jasných kroků, které můžete uplatňovat hned, abyste posílili svoji viditelnost i cenu svého jména ve svých firmách, organizacích i komunitách.

Mentoringové setkání se bude zaměřovat na společnou reflexi nad tím, proč bychom měli více dbát o hodnotu svého jména a o viditelnosti svých talentů, kompetencí i expertízy v práci. Pokud chceme vést život podle sebe, prožívat pocit smyslu a nechat za sebou trvalou stopu, která svět něčím obohatila, potřebujeme převzít odpovědnost za svoji komunikaci, naučit se stát ve své osobní síle a posilovat svůj hlas jak doma, tak v organizacích i ve svých komunitách. Účastnici mentoringu by měli odejít s pochopením, co osobní branding je a proč je důležitý, a s praktickými rady, jak posílit svoji viditelnost a zvýšit hodnotu svého jména v práci i v osobním životě.