REGISTRACE K MENTORINGOVÉMU STOLU IVETY CLARKE

*Odesláním přihlášky potvrzujete, že jste se seznámila s Prohlášením o ochraně osobních údajů pořadatele festivalu VŠEM ŽENÁM, společnosti AGENDER s.r.o. a vyslovujete Souhlas se zpracováním osobních údajů

ODVAHA A VĚDOMÉ BUDOVÁNÍ VZTAHU

 

IVETA CLARKE

Odvaha je inspirativní koncept. Všichni jí chceme mít víc. Ale, jak se můžeme stát více odvážnými, když máme v životě aspekty které jsou v nás zakódované anebo jsou prostě strach vyvolávající? Jak se oprostíme od našeho strachu?

Střed mého zájmu je obyčejná odvaha. Pracuji s lidmi na rozpoznání, kde je za potřebí více odvahy, která potom změní jejich každodenní život na mnohem hezčí, příjemnější a smysluplnější. Pro podporu mého výzkumu používám certifikovaný výzkum doktora Brene Browna, práci Roberta E. Staubera a všechny koncepty smysluplného života od Jordan Petersonové.

Vztahy jsou středem zájmu mnoha lidí, kteří se zajímají zejména o možnosti jejich zlepšení. Hlavně proto, že neexistuje něco jako „perfektní partnerský vztah“. A lidé mají tendenci si myslet, že „pravé vztahy“ se prostě jen tak vyvinou. Moje práce se zabývá hlavně možnostmi a rozšířením povědomí o tom, že si ten „pravý vztah“ můžeme VYBUDOVAT. Hlavně prostřednictvím úmyslu nežli pozorováním. Lidé mají potřebnou moc a sílu k tomu, aby mohl jejich vztah vzkvétat. Mám za sebou studie společenských vztahů a vím tedy moc dobře, jak tento systém funguje. Používám koncepty systematické vědy a kvantové fyziky stejně tak jako jeden ze základních východních filozofických směrů Tao, neboli Taoism (který nás učí, že člověk se nemá dát omezit věcmi tohoto světa, ale osvobodit se od nich) a polaritu práce na podporu lidí, se kterými pracuji.