Petra Janíčková

Koučka, lektorka a expertka na diverzitu

Kdy a kde se můžeme potkat?

Online mentoring

20.1.2023 | 10:00 – 11:00  | platforma ZOOM

Téma

Online mentoring:

„PROČ TU JSEM?“ NALEZENÍ ŽIVOTNÍHO SMYSLU ŽENY 

50 % naší spokojenosti pochází od našich rodičů nebo z naší genetické výbavy. Dalších 10% pramení z našich okolností (vnějších podmínek) nebo pohodlí, které máme. Zbylých 40 % vzniká z aktivit, do kterých se angažujeme my sami, a vytváří nám pozitivní energii. Naše volby však ne vždy odpovídají našim dovednostem, ani ne životním hodnotám. Je možné, že budete dobří v něčem, co vás však nenaplňuje energií. Budeme tedy společně pátrat po tom, co nám dodává energii a smysl. Definujeme silné stránky jako vlastnosti, které o nás vždy říkaly pravdu, a kterých si doopravdy ceníme. Najdeme to, co nám v životě chybí, ale to s námi vždy bylo. Tím, že se ponoříme do sebe samotných, můžeme o sobě objevit nová zjištění, a vzpomenout si na to, co jsme o sobě již věděly, ale možná jsme na to pozapomněly. 

Bio

Petra, bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě, kde dosáhla těch nejvyšších met. Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER.cz , která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival www.VŠEMŽENÁM.cz  pro ženy z byznysu. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Petřiny koučovacími a zároveň lektorskými tématy jsou zejména témata návrat ženskosti do byznysu, resilience, work life balance, energetický management, duševní pohoda, hledání smyslu a sebepřijetí a s tím vším spojené sebekoučování. Lektořinu ráda doplňuje o rituály. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Jako lektorka pracuje zážitkově, velmi prakticky a to se všemi úrovněmi vědomí IQ, EQ a SQ. Petra také vede pro veřejnost www.zenskekruhyaritualy.cz

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a organizuje pobyty jak v ČR, tak zahraničí. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.