Petra Janíčková

Koučka, lektorka a expertka na diverzitu

Kdy a kde se můžeme potkat?

Praha 8. 3. 2023
10:05 – 11:05  Mentoringový stůl

Online mentoring

15. 3. 2023, 15.00 – 16.00 hodin, on-line platforma Zoom

Téma

On-line mentoring:

Sebepřijetí a sebeláska

Nespočet žen a mužů trpí nízkou sebeúctou, která vede k nízkému sebepojetí. Výzkumy ukazují, že existuje mnohem zdravější alternativa k sebeúctě a vyššímu sebevědomí a to sebepřijetí. Jak však na to? Ukáži vám, jak podpoříte samy sebe, už jen když toto téma pojmenujete. Podíváme se na to, jak najít cestu k sobě samým, jak se cítit mnohem sebevědoměji, jak se přestat srovnávat s okolím, jak přestat hodnotit činy své a ostatních lidí. Jednoduše shrnuto, ukáži vám, jak cítit plné uspokojení ze sebe samotných.

MENTORINGOVÝ STŮL (v rámci festivalu):

Téma: JAK ŽÍT VÍCE ŽENSKOST VE SVĚTE BYZNYSU?

Máte někdy pocit, že se v byznysu necítíte jako žena? Či že se „musíte“ chovat dle pravidel světa výkonu? Dáváte poslední dobou péči o sebe na poslední místo? Cítíte, že jen pracujete a pečujete o ostatní a na sebe nemáte čas? Cítit se přirozeně žensky a nenásilně, mít se opravdu ráda, vymezit si své hranice a zažívat bytí tady a teď stojí úsilí. Ale dobrou zprávou je, že to jde! Projdu s Vámi jednu ze základních sebe koučovacích technik za jednu hodinu. Zjistíte, co pro vás osobně nese téma ženskost či ženství. Kde se vytratilo? A jak jej znovu najdete? Během hodiny zjistíte, že existuje mnoho způsobů, jak dané změny dosáhnout. Ráda vám pomohu cítit se okamžitě radostněji.

Bio

Petra, bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě, kde dosáhla těch nejvyšších met. Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER.cz , která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival www.VŠEMŽENÁM.cz  pro ženy z byznysu. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Petřiny koučovacími a zároveň lektorskými tématy jsou zejména témata návrat ženskosti do byznysu, resilience, work life balance, energetický management, duševní pohoda, hledání smyslu a sebepřijetí a s tím vším spojené sebekoučování. Lektořinu ráda doplňuje o rituály. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Jako lektorka pracuje zážitkově, velmi prakticky a to se všemi úrovněmi vědomí IQ, EQ a SQ. Petra také vede pro veřejnost www.zenskekruhyaritualy.cz

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a organizuje pobyty jak v ČR, tak zahraničí. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.