Petra Janíčková

Zakladatelka festivalu, koučka, lektorka a expertka na diverzitu

Kdy a kde se můžeme potkat?

MENTORING Praha 10:40 - 11:40 hod. / MENTORING Brno 10:40 - 11:40 hod.

Téma „Kuchařka – Jak pečovat o vztahy?“

Věděly jste, že máme tři úrovně vztahů? Úroveň informační, osobní a vztahovou. Co si pod těmito pojmy představit? Co udělat proto, abychom měli více vztahových úrovní, než těch osobních? A jak udělat z nefunkčních přátelských vazeb funkční? Jaká forma vztahů je dostačující pro budování byznysu. A jak vůbec pečovat o přátelství? Co když je radost ze života podmíněna více hloubkou přátelství než samotným povoláním či láskou? Jak zhodnotit kvalitu našich přátelství a slabá místa? Kde jsme ve vztazích nejzranitelnější? Zranitelnost, schopnost odpouštět, nehodnotit, naslouchat či přát ostatním bez nároků jsou základy bezpodmíněčného přátelství.

Když najdeme odvahu přirozeně projevit své emoce, můžeme tím jedině získat. Ráda si vyslechnu vaše zkušenosti a ráda se podělím o mé zkušenosti nasbírané z mé dlouholeté praxe koučky. Těším se na vás!

Bio

Bývalá top manažerka začala podnikat již v 19 letech minulého století. (tenkráte „již“, nyní běžný standart.) Hodně cestovala, a když necestovala, tak přemýšlela, kam zase vyjede a co nového se naučí a pozná. Tak nejspíše vznikla její láska k poznání a seberozvoji. Delší dobu pobývala v Turecku, v Austrálii a oceánii a v peruánské Amazonii, kam vzala rodinku s 4letým synkem. Tato „zastávka“ ji navždy přehodnotila budoucí život. Párkrát se v životě hodně sekla, sáhla si na dno, aby se pak ze všeho otřepala, poučila a zase se o sobě něco nového naučila.

Nečekaným a novým životním milníkem v životě Petry byl Mt. Everest trek s tatínkem, který slavil v té době 75. narozeniny a kterému tímto Petra plnila poslední přání, na nejž táta čekal přes 60 let. Na své cestě transformace opět pokračuje.

Profesně se věnuje od svých 32 let ženám a troufá si tvrdit, že je expertkou na diverzitu a inkluzi. V ženách podporuje ženskost, v mužích si přeje vidět opravdové muže. Založila populární festival pro ženy z byznysu www.VSEMZENAM.cz, ženy koučuje a mentoruje, vede leadershipové programy v korporacích www.agender.cz  (ano, také pro ženy:) a aby si spojila práci s vášní, tak pořádá yoga retreaty jak v ČR, tak po světě. Je věčným optimistou (už její maminka jí říkala: „Peťko, ty se nadchneš z každého prdu“) a nejspíše optimistkou zůstane až do smrti.

Sledovat mě můžete na: www.linkedin.com/in/petrajanickovavsemzenam či v naší skupince: https://www.linkedin.com/groups/6791598/

Co pro vás znamená hojnost? Hojnost pro mě znamená stav duše. Umět dát neomezeně času tam, kde nacházím radost a štěstí ve stavu flow. Ztělesňuje bezstarostnost ve zdraví, vztazích, práci a seberealizaci. 💖

Kdybyste nebyla tím, kým jste nyní, kde byste byla? To nevím. To bych věděla, až by se to stalo:) Možná v zahradě Eden:)