Petra Janíčková

Koučka, lektorka a expertka na diverzitu

Kdy a kde se můžeme potkat?

Online mentoring

15.3.2023 | 15:00 – 16:00  | platforma ZOOM

Téma

Online mentoring:

SEBEPŘIJETÍ A SEBELÁSKA

Nespočet žen a mužů trpí nízkou sebeúctou, která vede k nízkému sebepojetí. Výzkumy ukazují, že existuje mnohem zdravější alternativa k sebeúctě a vyššímu sebevědomí a to sebepřijetí. Jak však na to? Ukáži vám, jak podpoříte samy sebe, už jen když toto téma pojmenujete. Podíváme se na to, jak najít cestu k sobě samým, jak se cítit mnohem sebevědoměji, jak se přestat srovnávat s okolím, jak přestat hodnotit činy své a ostatních lidí. Jednoduše shrnuto, ukáži vám, jak cítit plné uspokojení ze sebe samotných.

Bio

Petra, bývalá top manažerka začala již v 19 letech podnikat a cestovat po světě, aby se poté rozhodla vystudovat ekonomii a management a záhy začala budovat kariéru v korporátním světě, kde dosáhla těch nejvyšších met. Pobývala v Turecku a žila s rodinou v Peru, kde si splnila svůj sen pracovat s indigenními lidmi z kmene Quechua. V osmém měsíci těhotenství se rozhodla ze světa sociálních „jistot“ a vysokého postavení odejít a založila firmu AGENDER.cz , která se zaměřuje na osobní rozvoj, koučink a poznání zejména v korporacích. Založila úspěšný festival www.VŠEMŽENÁM.cz  pro ženy z byznysu. Je exprezidentkou Business leaders fora, kterou založil v ČR princ Charles z Walesu.

Miluje překračování lidských hranic, strach a sebepoznání. Petřiny koučovacími a zároveň lektorskými tématy jsou zejména témata návrat ženskosti do byznysu, resilience, work life balance, energetický management, duševní pohoda, hledání smyslu a sebepřijetí a s tím vším spojené sebekoučování. Lektořinu ráda doplňuje o rituály. Dělá jen to, co jí dává hluboký smysl. Jako lektorka pracuje zážitkově, velmi prakticky a to se všemi úrovněmi vědomí IQ, EQ a SQ. Petra také vede pro veřejnost www.zenskekruhyaritualy.cz

Ve svém volnu je Petra lektorkou jógy a organizuje pobyty jak v ČR, tak zahraničí. Doma ji vždy vítají 2 úžasné děti a třetí úžasné nevlastní, o které pečuje společně se svým mužem a rodinou dítěte.