Michaela Chaloupková

Ředitelka divize Správa, členka představenstva ČEZ a.s.

Kdy a kde se můžeme potkat?

Praha 8. 3. 2023
10:05 – 11:05 a 15:25 – 16:25 Mentoringové stoly
11.35 – 12.15 | Panel: Zdravý leadership

Téma

S Míšou se můžete setkat v Praze, kde povede mentoringové stoly (viz téma. níže) a vystoupí v panelu Zdravý leadership, společně s Radkou Prokopovou a Janem Zemanem.  

 

Mentoringový stůl:

Manažerka a máma

Hele, ona má 3 malé děti a přitom sedí v představenstvu největší firmy v České republice!? To bude určite krkavčí matka, co se o ně nestará a má chůvy. A jak se tam asi tak dostala? No nejspíš přes postel, ne? Pokud jste se setkala s podobnými „řečmi“, pojďme si o tom popovídat, jak to vlastně ve skutečnosti je. Dá se skloubit práce, kariéra a být dobrá máma? Jak se udržet a vydržet ve vedení firmy mezi samými muži a zůstat ženou a nezbláznit se z toho? A další témata, která vás napadnou. Budu moc ráda, pokud si vzájemně budeme inspirací.

Bio

Michaela Chaloupková vystudovala právnickou fakultu ZČU a MBA na University of Pittsburgh. Již od roku 2003 pracuje pro společnost ČEZ, a.s., kam nastoupila do pozice obchodního referenta v nákupu. Postupně se vypracovala až na pozici ředitelky divize správa, která zahrnuje nákup, personalistiku, facility a fleet management pro celou Skupinu ČEZ. Od roku 2011 je pak členkou představenstva ČEZ, a.s. Její srdeční záležitostí je podpora lidí v jejich růstu skrze mentoring a koučink, čemuž se věnuje již řadu let. Má 3 děti, Viktora, Theodora a nejmladší Marii.

https://www.youtube.com/watch?v=BMdAM9QoFQU

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odmalicka-tluceme-zenam-do-hlavy-tady-hezky-sed-a-hraj-si-rika-mocna-manazerka-41603

https://www.info.cz/podcasty/podnikatelka/podnikatelka-michaela-chaloupkova

https://www.info.cz/video/pravnicky-video/hlavne-neprenasejme-stres-do-tymu-v-podcastu-pravnicky-se-sesly-michela-chaloupkova-petra-mysakova-a-katerina-kolarova

https://www.youtube.com/watch?v=hLWliC6k6CA