Michaela Chaloupková

Ředitelka divize Správa, členka představenstva ČEZ a.s.

Kdy a kde se můžeme potkat?

MENTORING Praha 10:40 - 11:40 hod. / 15:35 - 16:25 hod.

Téma „Jak se neztratit ve světě AI?“

Chcete se  se dozvědět, jak se neztratit ve světě AI a jak prosadit to, co nikdo nechce, s lehkostí, provokací a humorem. A nebojte, i když je téma vážné, budeme si ho vzájemně  předávat s úsměvem a velkou porcí nadhledu.

Bio

Michaela Chaloupková vystudovala právnickou fakultu ZČU a MBA na University of Pittsburgh. Již od roku 2003 pracuje pro společnost ČEZ, a.s., kam nastoupila do pozice obchodního referenta v nákupu. Postupně se vypracovala až na pozici ředitelky divize správa, která zahrnuje personalistiku, správu majetku a vozidel pro Skupinu ČEZ. Zastává taktéž pozici Chief Sustainibility Officer a je zodpovědná za řízení ESG agendy ve Skupině ČEZ. V říjnu 2011 se stala jedinou ženou v představenstvu ČEZ, a. s. Michaela si osobně zkusila nejen výkonný, ale i každý řídící stupeň ve firemní hierarchii, má bohaté zkušenosti s fungováním velké korporace. V roce 2012 se poprvé objevila v žebříčku 25 žen českého byznysu, ve kterém od té doby pravidelně obsazuje přední příčky. Taktéž se pravidelně objevuje v žebříčku 50 nejvlivnějších žen v České republice vyhlašovaném časopisem Forbes. Aktuálně se taktéž věnuje mentoringu a koučingu v programu  Odyssey podporující ženské manažerské talenty, mentoringovém programu Britské obchodní komory a zejména pak ve firemním prostředí, kde podporuje rozvoj a růst řady žen a i mužů. Je vdaná, má 2 syny (13 a 8 let) a čtyřletou dceru. Miluje sport v zimě běžky, lyže, snowboard, ráda jezdí na kole a po celý rok pak běhá a cvičí jógu. Ráda také vaří pro rodinu a k jejím vášním také patří četba a cestování.

Co pro vás znamená hojnost?

Hojnost pro mne září jako nesčetné hvězdy na obloze mého života, plné lásky, radosti a nespočetných příležitostí, které se třpytí leskem naděje.

 

Kdybyste nebyla tam, kde jste nyní, kým byste byla?

Jednoduchá otázka, složitá odpověď. Nevím. Tam kde jsem, mám pocit, že jsem správně.