Lenka Žlebková

Generální ředitelka Kongresového centra Praha

Kdy a kde se můžeme potkat?

Praha 8. 3. 2023

10:05 – 11:05 a 15:25 – 16:25  Mentoringový stůl

 

Téma

Krizový management

Pokud Vás zajímá, jak překonat krize a nezbláznit se z toho, tak přijďte k mému mentoringovému stolu, kde se ráda podělím o své zkušenosti z posledních 3 lech, kdy jsme museli v KCP překonat největší krizi – úplný lockdown způsobený koronavirovou pandemií nebo začátek války na Ukrajině, kdy jsme poskytli azyl více jak 70 tisícům uprchlíků a přišli o 2 mezinárodní kongresy jen pár dnů před termíny konání.

Bio

Lenka Žlebková se pohybuje v oblasti kongresové turistiky už od roku 2008, kdy byla zvolena členkou představenstva a později v roce 2010 jmenována ředitelkou Prague Convention Bureau. Za její působení v této organizaci se podařilo posunout Prahu na kongresovém žebříčku světových destinací dle ICCA databáze z 19. místa na 10. místo nebo získat kandidaturu Prahy na prestižní kongres Mezinárodní
kongresové asociace ICCA, který se v roce 2017 konal právě v Kongresovém centrum Praha, kde v roce 2016 nastoupila na pozici obchodní a marketingové ředitelky. Zároveň od října 2016 působí jako místopředsedkyně představenstva Prague Convention Bureau. V KCP se úspěšně podílela na růstu obratu, rebrandingu a modernizaci společnosti. Na postu generální ředitelky pracuje od března 2020 jako 1.žena v jeho více jak 40-ti leté historii. Mimopracovní život věnuje svým třem synům a manželovi. Miluje hudbu, tanec a otužování.