Karolína Topolová

Chief Executive Officer AURES Holdings

Kdy a kde se můžeme potkat?

8.3.2023 | 00:00 00:00 Praha
5.4.2023 | 00:00 00:00 Brno

Téma

Co jsem se naučila z chyb

Bio

Svou pracovní kariéru zahájila v pražském hotelu Prague Hilton Atrium jako programová manažerka, v roce 1998 založila call centrum v AAA AUTO, které se stalo jedním z nejmodernějších a největších v oboru v ČR.

V roce 2006 postoupila na funkci Group HR and Call Centre Director, o rok později se stala viceprezidentkou společnosti a podílela se na vstupu firmy na českou a budapešťskou burzu cenných papírů.

Do jmenování generální ředitelkou společnosti v červenci 2012 pracovala jako Deputy CEO a Chief Operations Officer a řídila divize prodeje, finančních a pojišťovacích služeb, call centra, personalistiky, IT a externí komunikace. Pod jejím vedením se skupina AURES Holdings proměnila v komplexního poskytovatele mobility a prodejce digitálních řešení pro obchodování s automobily a v době pandemie dokázala ze dne na den po uzavření provozoven spustit on-line prodej ojetých automobilů.

Na začátku roku 2021 vstoupila do síně slávy v anketě TOP Ženy Česka, kde se o rok dříve umístila na prvním místě jako nejúspěšnější manažerka za rok 2019. V této anketě se umisťovala opakovaně a objevila se i mezi finalisty soutěže Manažer roku, kde získala i titul Mladý manažerský talent. V posledních letech byla vybrána mezi nejvlivnější ženy českého byznysu podle časopisu Forbes, získala cenu Marketér roku 2017 za úspěšné znovuobnovení značky Mototechna, byla oceněna titulem Lady Pro a umístila se i v žebříčku TOP 10 žien slovenského biznisu.

V listopadu 2012 se stala předsedkyní správní rady Dětské dopravní nadace.

Získala magisterský titul v oboru andragogiky. Je jedinou ženou v čele velké mezinárodní společnosti obchodující s automobily ve střední Evropě – pod značkou AAA AUTO se ročně prodá přes sedmdesát pět tisíc automobilů. Hovoří plynně anglicky. Je vdaná a má dceru.