Jaroslava Valová

Zakladatelka a majitelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Kdy a kde se můžeme potkat?

8.3.2023 | 10:05 – 11:05 a 15:25 – 16:25 Praha

Online mentoring
21. 3. 2023 |10.00 – 11.00 |Zoom

Téma

Online mentoring:

Byznys, rodina, pokora

Jsem zakladatelkou obchodního řetězce Siko koupelny a kuchyně. Firmu jsme založili v roce 1991 a dnes má téměř tisícovku zaměstnanců po celé ČR i SR.

Často se hovoří o tom, jak důležitá je rodina, jak důležité je. aby v kolektivu byli muži, ženy, staří, mladí, ale také vizionáři a puntíčkáři. O všech těchto otázkách a tématech jsem nejen nesčetněkrát přemýšlela, ale hlavně jsem je dennodenně zažívala na vlastní kůži.

A kromě toho z vlastních zkušeností dobře vím, že při podnikání i při běžném životě je třeba být pořád nohama na zemi a neztratit pokoru.

 

Mentoringový stůl (v rámci festivalu):

Byznys, rodina, pokora

Často se hovoří o tom, jak důležitá je rodina, jak důležité je, aby v kolektivu byli muži, ženy, staří, mladí, ale také vizionáři a puntičkáři.

Pokud vás tato témata zajímají, tak vás ráda uvidím u mého mentoringového stolu!

Bio

Vystudovala Vysokou školu zemědělskou, provozně-ekonomickou fakultu a před revolucí pracovala jako ekonomka. Firmu s vybavením koupelen založila v roce 1991. Začínala s jednou prodejnou v jihočeských Čimelicích. Dnes má firma přes 50 prodejen po celé ČR a SR, obrat přesahuje 3 MLD Kč a má téměř 900 zaměstnanců. Za své manažerské úspěchy byla ohodnocena řadou prestižních ocenění, například jako jediná žena titulem Manažerka čtvrtstoletí, dále pak Manažerka roku 2013, v žebříčku TOP ženy 2017 byla první v kategorii byznys podnikatelka a společnost SIKO se každoročně umisťuje v žebříčku Českých 100 nejlepších firem.

Má tři dospělé děti, kterým úspěšně předala řízení firmy.