Jana Moravová

Ex CEO Mountfield, ex CEO Thein, majitelka a nadšená tvůrkyně výjimečného místa Zahrady Myšlín

Kdy a kde se můžeme potkat?

8.3.2023 | Praha

10:05 – 11:00 Mentoringový stůl
15:25 – 16:25 Mentoringový stůl

Online mentoring
23. 3. 2023 16-17 hodin. Zoom

TÉMA

Online mentoring:

Téma: Mám se osamostatnit a začít podnikat i když mám zaměstnání ve kterém jsem úspěšná?

25 let jsem vedla velmi úspěšné firmy na českém a slovenském trhu, jejichž obrat se pohyboval na úrovni 8 mld. Řídila jsem velké projekty, zavádění IS a BI, stavbu logistického areálu, zavedení nových služeb v oblasti péče o zákazníky a servisu. V posledních letech jsem řídila projekty investičního fondu. Měla jsem odpovědnost za začlenění koupených firem oblasti strojírenství a IT do skupiny. Práce, kterou jsem velkou část svého profesního života dělala mě bavila, naplňovala, znala jsem ji „jako své boty“.  Zároveň jsem věděla, že moje poslání je ještě trochu jinde. Pár let jsem sbírala odvahu a rozhodla jsem se vykročit do neznáma. Splnila jsem si svůj sen vybudovat relaxační eko farmu Zahrady Myšlín poblíž Prahy. A kompletně jsem změnila svůj život…

Pokud také uvažujete o změně pojďme spolu sdílet.

Jak najít odvahu a vykročit do neznáma? Na co byste neměly zapomínat, než se do tak odvážného kroku pustíte? Na co se přichystat první rok, dva? Jak se připravit na to, že vás často něco nečekaného nepříjemně překvapí? Jaké rady jsem dostala, než jsem začala podnikat já sama a které mi stále pomáhají? První pomoc ve chvíli, když se vše nedaří tak, jak jste si přála a začnete o svém rozhodnutí pochybovat ? Kde jsem udělala chyby a jak jsem se z nich poučila?

Mentoringový stůl (v rámci festivalu):

Téma: Práce s otevřeným srdcem

Téměř třicet let, kdy jsem působila ve vedení mnoha týmů, v různých oborech a v různých situacích, mi dalo hodně zajímavých zkušeností. Vedla jsem týmy ve firmách větších i menších. Mužské, ženské, smíšené.  Kolegy různých profesí.

Za tu dobu jsem došla k přesvědčení, že dlouhodobě udržitelný úspěch a naplnění je možné dosáhnout pokud děláme svou práci se skutečným zájmem a otevřeným srdcem. V té chvíli se automaticky přidává radost, důvěra a přirozený zájem o ostatní i o vlastní rozvoj dovedností. A to už je jen krůček k dlouhodobě udržitelnému úspěchu. Kdy neděláme práci, protože musíme, ale proto, že chceme. A v tom vidím velký rozdíl.

Děláte svou práci s otevřeným srdcem? Dá se to nějak poznat? Jak si zachovat nadhled a otevřené srdce i v dobách různých krizí a tlaku. Dá se dlouhodobě spokojeně pracovat i tam, kde otevřené srdce a skutečný zájem manažeři na vedoucích pozicích nemají?

Pokud Vás toto téma zajímá, budu moc ráda, když se společně potkáme u mentoringového stolu a nasdílíme naše zkušenosti.

Těším se na Vás.

Bio

Přes 25 let působí na různých manažerských pozicích, v posledních letech na pozicích CEO. Pohybuje v oborech, které jsou doménou zejména mužů. Má za sebou rozsáhlé transformační projekty a její specializací je změnové a krizové řízení. Zároveň si před třemi lety začala plnit svůj sen a zahájila rekultivaci území bývalého statku v blízkosti Mnichovic, kterému dala jméno Zahrady Myšlín. Jejím posláním je vytvořit místo, kde se lidé budou cítit dobře a které je bude inspirovat k tomu, aby našli smysl a radost ze života.