Jan Zeman

Majitel a CEO Biopekárny Zemanka, mentor, kouč a průvodce na cestě vědomého podnikání

Kdy a kde se můžeme potkat?

8.3.2023 | Praha

10:05 – 11:00 Mentoringový stůl
15:25 – 16:25 Mentoringový stůl

11:35 – 12:15 | Panel: Zdravý Leadership

Online mentoring
19. 4. |15.00 – 16.00 |Zoom

Téma

Online mentoring:

Téma: Ženský a mužský princip v byznysu

Každý máme určité kvality a talenty. Každý máme mnoho dovedností. S tím vším se většinou naučíme pracovat, protože existuje mnoho nástrojů a teorií k práci s talenty, kvalitami a kompetencemi. Nicméně máme také každý uvnitř sebe svůj ženský a mužský princip. Oba dva principy, mají své kvality, své talenty a hlavně své projevy. Pokud chceme cokoliv efektivně využívat, musíme to nejdříve opravdu poznat. Nejvíce to platí o nás samých. Jaké jsou charakteristiky ženského a mužského principu v nás? Jaké jsou jejich limity a jak nás ovlivňují na úrovni nevědomí? Možná se ptáte, jak to souvisí s byznysem. Více než si myslíte. Za svých 30let praxe podnikání, vedení lidí, mentorování a koučování, jsem viděl a zažil mnoho podnikatelů, leaderů a týmů. Vždy se dalo velmi dobře identifikovat, kdy se projevuje ženský princip a kdy mužský princip, a zároveň sledovat co je efektivnější a co užitečnější. Vědět kdy a jak využít kvality svého ženského či mužského principu je právě v byznysu a managementu velmi důležité.

S Honzou se můžete setkat osobně v Praze, kde bude hostem v panelu Zdravý leadership a povede mentoringové stoly.

 

Mentoringový stůl (v rámci festivalu):

Téma: Udržitelný leadership

O leadershipu existuje mnoho teorií a mnoho návodů jak být dobrým leaderem. Stejně tak o udržitelnosti, se v poslední době hodně mluví a lze nalézt spousty návodů jak být udržitelnější. Podle mě se málo z těchto teorií a návodů dotýká podstaty těchto témat a praxe. Slyšeli jste již spojení udržitelnosti a leadershipu? Já jsem bytostně přesvědčen, že Udržitelný leadership je cestou ke změně paradigmat v byznyse a jeho přesunu více k hodnotám, pozitivním dopadům a péči o společnost. Jestli vám přijde, že Udržitelný leadership je o ekologii, sázení stromů nebo elektroautech, tak to opravdu není. Pro mě je o zodpovědnosti, inspiraci, péči o svěřený systém, rovnováze, hodnotovém vedení, autentičnosti a silné misi každého leadera. A určitě k němu patří mnoho dalších témat. Pojďme společně zkoumat, co dalšího sem patří. Budu rád, když se připojíte a garantuji vám, že cesta zkoumání bude velmi praktická.   

Bio

Jan Zeman je intuitivní podnikatel, vizionář, majitel firmy Biopekárna Zemanka, mentor, kouč a propagátor udržitelného podnikání. Vybudoval od nuly úspěšnou firmu založenou na hodnotách a podporující rozvoj ekologického zemědělství. Velký propagátor inovací a cirkulární ekonomiky. Zemanka již 16 let kombinuje tradiční postupy a inovace, které v sektoru potravinářství nejsou obvyklé a naplňuje vizi, že udržitelnost a sociální odpovědnost mohou být v souladu s ekonomickou ziskovostí.