Cristina Muntean

Zakladatelka a majitelka společnosti VORNICA®, exekutivní lektorka, mentorka a koučka

Kdy a kde se můžeme potkat?

Online mentoring
13. 3. 2023 |16.00 – 17.00 |Zoom

 

TÉMA

Online mentoring:

Téma : Jak zvýšit hodnotu své osobní značky a chránit svoji kariéru i v době krize?

Covidová pandemie nám hodně vzala. Zároveň nám i hodně dala: díky rychlé adopci technologie ve firmách a v rodinách můžeme poprvé v naší historii komunikovat, pracovat, vést lidi, a žít spokojeně odkudkoliv.

Pro nás ženy je tato příležitost mimořádná. Najednou díky své vědomé komunikaci můžeme získat mnohem zajímavější, smysluplnější, a lépe placenou práci, která se dá krásně skloubit s rodinou a s dalšími prioritami. Navíc, pokud chceme, můžeme vést regionální či globální týmy z pohodlí svého domova v Čechách a na Slovensku bez toho, abychom se musely někam stěhovat za práci.

Co je ale třeba udělat, abychom dokázaly využit tuto mimořádnou příležitost naplno? Co nám pomůže chránit a vést své kariéry a své životy lépe?

Moje odpověď: neustálé, vědomé budování své osobní značky, která vám pomůže získat to, po čem toužíte, v práci a v soukromém životě, s grácií a s lehkostí.

Jak na to? Přidejte se k mému mentoringového stolu v Brně či online, abychom probraly, co můžete udělat právě vy právě teď, aby se vám lépe pracovalo a žilo díky své vědomé osobní komunikace. Těším se na vás.

 

Bio

Cristina Muntean je zakladatelka a generální ředitelka společnosti  VORNICA®, organizace, která si dává za cíl ztrojnásobit počet žen ve vedení firem do roku 2030. Bývalá ekonomická novinářka, Cristina změnila profesi v roce 2010 a vydala se na cestu rozvoje lidí a organizací. V současné době pracuje se ženami ve vedení z celé Evropy na klíčová témata naše doby, od toho, jak se vyhýbat vyhoření, prožívat více smyslu v práci, a dosáhnout integrace života a práce do toho, jak řídit naši reputaci strategicky, jak zapojit všechny strany v komplexních byznys ekosystémech, jak eliminovat rostoucí digitální rozdíly mezi lidmi, a jak budovat prosperitu nejen pro firmy, ale i pro místní komunity. Narozená v Rumunsku, Cristina žila v České republice 18 let, až do jejího letošního stěhování do Portugalska. Je autorkou knihy Vy jako značka – Osobní branding pro kariérní růst, první kniha o osobní komunikaci psaná přímo v češtině nerodilým mluvčím, a iniciátorkou první zcela digitální konference v Česku – Personal Branding Summit 2019.  Cristina poskytuje exekutivní mentoring,  koučink a školení pro lídry z celé Evropy; její služby si můžete užít v angličtině, francouzštině, češtině a v rumunštině, jejím rodným jazykem.